Elektromobilita

More
1 month 3 weeks ago - 1 month 3 weeks ago #341 by Jan Malsa
Elektromobilita was created by Jan Malsa
Dobrý den,
od začátku tohoto roku pracujeme na projektu nabíjení elektromobilů. Prosím, pokud potřebujete zásuvku na 220V, Wallbox, nebo jiné připojení, prosím o informaci, čím a co budete chtít nabíjet, ať můžeme případné podněty zapracovat do projektu a splnit tím Vaše přání, viz. zpráva od PRE: 

Dobrý den pane inženýre,
odpovídám na výsledek obhlídky možnosti zřízení elektromobilní nabíjení v garážích Altajská 1568, Praha 10. V elektroměrových rozvaděčích, které jsou v přízemích vchodů, máte k datu 04. 05. 2021 celkem 5 volných míst. Každé místo by mohlo mít maximální jistič 3B x 32 A. To znamená, že by současně mohlo být umístěno maximálně  5 nabíječek o maximálním výkonu 22,08 kW. Budou-li nabíječky s výkonem polovičním, lze jich umístit 10. Plánujete-li bilanci nabíječek pro hodně parkovacích míst, pak je samozřejmě stávající napájení vchodu domu nedostatečné. Tato záležitost je v gesci PRE distribuce. Postup pro nový napájecí přívod domu Altajská 1568 nebo výměnu vedení je určen konkrétním projektem s přeným počtem nabíjecích stanic, s novou žádostí o novou Smlouvu o připojení. Jinak není možné dále postupovat. Nikdo bohužel nemůže řešit situaci, kdy nejsou  známá konkrétní čísla. Pokud se podá žádost o rezervaci příkonu na PRE distribuci, tak její platnost je 364 dny, rok bez jednoho dne. Je to podmíněné projektem včetně požárně bezpečnostního řešení s protokolech o vnějších vlivech a určeném prostředí. Věc potom podléhá jednání Smlouvě o smlouvě budoucí etc.  

Děkuji 

S pozdravem, Jan Malsa - předseda Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Last edit: 1 month 3 weeks ago by Jan Malsa.

Please Přihlásit se or Create an account to join the conversation.

Powered by Kunena Forum